Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Готовий до всього
Графік роботи:

Будні: 9:30–18:30

Сб. Нд: 10:30–17:30

0
Мій кошик

Каталог товарів бренду IMI Defence

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Компанія IMI Defense LTD уклала у 1998 році договір та виробляє найвищі, найергономічніші та інноваційні аксесуари, компоненти та деталі для тактичного нападу у світі, розглядаючи суворі умови бойових дій. Відмінною особливістю виняткової продукції IMI Defense є революційна лінійка полімерних кобурів, що отримала високі оцінки від користувачів зі спецназу по всьому світу. Кобури поєднуються в собі з міцністю конструкції, ідеально підходять для будь-якої вогнепальної зброї та забезпечують безпеку користувача.

На додаток до великої лінійки полімерних кобурів, лінійка продуктів включає найновіші галузі:

  • телескопічний/висувний приклад AR
  • пістолетні рукоятки
  • вертикальні та кутові передні рукоятки
  • полімерні магазини (5,56, 7,62×51, AK47, AK74, .22″, всі високо цінуються за їх надійність)
  • полімерні та алюмінієві цівки для AR, AK, MP5 і т.д. (четвірка, модульна, KeyMod)
  • полімерні та алюмінієві відкидні приціли

IMI Defense також є новатором у галузі точного навчання, пропонуючи LE та військовим підрозділам систему модульної навчальної гвинтівки MTR16, яка є дуже реалістичним інертним макетом M16/AR15, який дозволяє користувачам змінювати всі аксесуари, включаючи приклади, рукоятки, приціли та багато іншого, а також стандартні магазини. У лінійку також входять навчальні гвинтівки, що копіюють збройові платформи АК-47/АКМ та АК74.

Новим у лінійці IMI Defense є платформа Kidon™ «пістолет-карабін», універсальна платформа, яка працює з широким спектром пістолетів, щоб дати користувачеві більше можливостей для виконання завдань з пістолета.

Всі продукти IMI Defense розробляються та удосконалюються шляхом ретельного тестування у підрозділах спеціальних операцій Армії оборони Ізраїлю та інших підрозділах ізраїльської оборонної спільноти, а також використовуються елітними силами ЦАХАЛу, а також військовими та поліцейськими експертами по всьому світу.

Розгорнути
Вгору