Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Готовий до всього
Графік роботи:

Будні: 9:30–18:30

Сб. Нд: 10:30–17:30

0
Мій кошик

Планки на зброю Вівер / Пікатіні

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Планки на зброю - це напрямні, які кріпляться до зброї та використовуються для кріплення різних аксесуарів, таких як оптичні приціли, лазерні цілевказівники, ліхтарі, тактичне спорядження та ін. Планки бувають двох основних типів:

Планки Пікатінні (Picatinny rail) – це найпоширеніший тип планок. Вони мають стандартизований інтерфейс, що дозволяє швидко та легко встановлювати аксесуари.

Планки Вівера (Weaver rail) – це тип планок, який не має стандартизованого інтерфейсу. Вони є більш ранньою версією планок, менш поширеними, ніж планки Пікатінні, і меншими за висотою.

 

Переваги використання планок для зброї

Планки на зброю є важливим аксесуаром для будь-якої вогнепальної зброї. Вони дозволяють швидко та легко встановлювати аксесуари, що підвищують точність стрільби та безпеку при використанні. Можуть бути встановлені на різних типах зброї, включаючи гвинтівки, автомати, дробовики, пістолети та кулемети і забезпечують простий та надійний спосіб кріплення аксесуарів.

На сьогоднішній день використання планок на зброю є базовою необхідністю для кожного користувача стрілецької зброї. Вони дають можливість удосконалити будь-яку модель до сучасних модифікацій, отримавши низку практичних переваг:

  1. Простота встановлення та зняття аксесуарів

Дозволяють швидко та легко встановлювати будь-які аксесуари. Для встановлення аксесуара необхідно просто закріпити його на планці за допомогою гвинта або клямки. Це спрощує налаштування зброї відповідно до індивідуальних потреб користувача.

  1. Поліпшена точність стрільби

Забезпечують можливість кріплення на стрілецьку зброю таких аксесуарів як оптичні приціли, лазерні цілевказівники, які не лише покращать точність стрільби, а ще й забезпечують власнику перевагу в часі на прицілювання та постріл.

  1. Додаткові можливості

Планки на зброю можуть використовуватися для кріплення великої кількості додаткових аксесуарів, таких як сошки, підсумки, тактичне спорядження, ліхтарі. Це розширює можливості зброї та робить її більш універсальною.

Планки на базі Пікатіні або Вівера широко представлені на ринку України. Покупці магазину ORKOV.NET мають можливість вибору цього аксесуара від відомих світових виробників (Magpul, UTG та ін.) та від не менш гідних українських компаній.

Поради щодо вибору збройових планок

Вибираючи планку зброї для себе, ознайомтеся з її характеристиками, функціями і тими можливостями, які вона дасть при використанні на вашій стрілецькій зброї.

З основних характеристик даного аксесуара звернути увагу варто:

  • Тип планки: Планки Пікатінні (Picatinny rail) або Планки Вівера (Weaver rail);

  • Матеріал виготовлення: Основним матеріалом виготовлення планок на зброю є алюміній, полімерні композити (армовані) та сталь. Матеріал впливає на міцність, зносостійкість, вагу;

  • Кількість слотів: Можуть мати різну кількість слотів і дуже різну довжину. Кількість слотів визначає скільки аксесуарів можна встановити на планку;

  • Розмір: Повинен відповідати розмірам вашої зброї та не заважати роботі всіх механізмів;

  • Додаткові функції: можливість регулювання висоти або можливість кріплення на нестандартній зброї.

Окремо варто звернути увагу на планку, яка називається "ластівчин хвіст" (Dovetail). Це кріплення є планкою, припаяною зверху на ствольній коробці. Якщо ви власник вогнепальної або пневматичної зброї з такою планкою, то вам буде потрібна спеціальна перехідна планка "ластівчин хвіст" для створення бази кріплення Weaver (вівер) або Picatinny (пікатінні).

 

Купити планку Вівер / Пікатінні в онлайн-військторгу ORKOV.NET

Ви вже зробив свій вибір і хочете купити планку Вівер (Weaver), Пікатінні (Picatinny) або ще вивчаєте варіанти – звертайтесь до нас в онлайн або офлайн магазин ORKOV.NET, і ми підберемо потрібну вам модель за найкращою ціною в Україні.

Магазин працює з оригінальною продукцією Magpul, UTG, MFT та іншими. Асортимент магазину регулярно поповнюється всіма базовими моделями планок (від 3х до 11ти слотів), необхідних для всіх типів стрілецької зброї.

У нас ви також зможете знайти та купити перехідну планку «ластівчин хвіст» вівер.

При покупці товару в офлайн магазині ми із задоволенням встановимо придбаний вами аксесуар на місці.

Скористайтеся формою замовлення на нашому сайті або зателефонуйте +380677880170 і ми оформимо та відправимо ваше замовлення протягом одного робочого дня, сім днів на тиждень, в будь яку точку України.

Вгору