24 Лютого всі українці прокинулися від жаху — ворог прийшов на нашу землю! 
І водночас вся країна злилася в єдиному пориві, об’єдналася заради перемоги, та звільнення України від окупантів, або, як ми всі вже звикли їх називати – орків.

Ми – команда друзів та однодумців, які змушені були вивезти свої родини з Києва, якомога далі від обстрілів.  Саме там, під час патрулювання нашого містечка, народилася ідея створення компанії,  назва якої виникла з думкою про знищення ворога – ORKOV.NET

Наша головна мета – допомогти відважним українським воїнам, та наблизити перемогу! Саме покращення зброї наших бійців зробить їх більш ефективними на полі бою, та збереже їм життя.

В нашому асортименті надійні, випробувані часом та суворими умовами війни коліматорні приціли та збільшувачі Holosun, Vortex, Aimpoint, Bushnell. Оптичні приціли Vortex та Vector Optic. А також великий перелік обвісів для  зброї - планки, ручки, сошки, цівки, магазини, приклади та інші від виробників Magpul,  FAB Defence,  Mission First Tactical (MFT), WBP Rogów,  IMI Defence та вітчизняних виробників
Продукцію цих торговельних марок використовують в арміях всього світу.

Товар надходить безпосередньо від наших постачальників щотижня, саме тому в наявності завжди великий вибір на складі в Києві - в нашому шоурумі за адресою вул. Олени Теліги 25, офіс 270 біля ст.м. Дорогожичі.