Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Готовий до всього
Графік роботи:

Будні: 9:30–18:30

Сб. Нд: 10:30–17:30

0
Мій кошик

Оптичні приціли

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Оптичні приціли та їх особливості

Висока точність стрільби під час використання гвинтівок та інших видів сучасної зброї забезпечується великою мірою за рахунок використання оптичних прицілів. Ці пристрої наведення дозволяють побачити ціль і вразити її з далекої відстані.

Незважаючи на те, що подібна оптика для вогнепальної зброї збільшує її вагу, а також має більш високу в порівнянні з іншими прицілами вартість, її активно застосовують для оснащення зброї. Саме у такій комплектації снайперські гвинтівки розкривають увесь свій потенціал. Також купити оптичний приціл варто любителям полювання та спортивної стрільби.

Зробити швидке замовлення військового спорядження на вигідних умовах можуть клієнти нашого спеціалізованого магазину з шоурумом та налагодженою системою доставки товарів по Україні. Співпрацюючи з нами, ви зможете повною мірою оцінити переваги використання оптичних прицілів, такі як:

  • Збільшення видимості цілі з великої дистанції.

  • Легкість наведення та прицільної стрільби.

  • Можливість кратного наближення об'єктів в залежності від потреб стрілка та розташування мішені.

Будова оптичного прицілу

Снайперський приціл гвинтівки чи іншої зброї складається з наступних конструктивних елементів:

  • об'єктива, що включає не менше двох лінз, одна з яких має просвітлення або напилення зелено-синім або оранжево-жовтим кольором. Від діаметра цього елемента залежить величина світлосили прицілу;

  • обертальної системи, завданням якої є трансформація перевернутого зображення, що надходить з об'єктива, у пряме;

  • прицільної сітки, яка потрібна наведення на мета і розташованої із нею однією оптичної площині. У продажу є оптичні приціли для полювання та військових цілей з прицільною міткою у вигляді напівхреста, хреста, крапки, «шеврона» або їх комбінацій. Відрізнятися може також спосіб її нанесення. Додатково деякі моделі мають далекомірну шкалу;

  • окуляра – спеціальної конструкції, що дозволяє розглядати збільшене зображення;

  • механізму введення горизонтальних та вертикальних поправок перед стрільбою;

  • підсвічування – воно необхідне для поліпшення видимості прицільної мітки у темний час доби чи тлі густої рослинності. Досвідчені стрілки рекомендують придбати оптичний приціл на гвинтівку снайперської з регулюванням яскравості підсвічування - це дозволить уникнути погіршення зорового сприйняття мішені вночі. Оптимальним вважається світлодіодне підсвічування;

  • корпусу, в якому об'єднані всі інші деталі. Основними вимогами до нього є герметичність та стійкість до механічних та інших зовнішніх впливів. Одночасно з цим при покупці оптичного прицілу потрібно звернути увагу на вагу та розміри. За співвідношенням маси та захищеності найкращими можна назвати вироби зі сплавів алюмінію.

Залежно від принципу функціонування розрізняють моделі із постійним та змінним збільшенням. Також бувають оптичні приціли різної кратності: малої (3-4х) та великої (від 6х до 16х і вище). Снайперські приціли для гвинтівок можуть мати збільшення кратність до 20х. Вивчаючи характеристики, важливо переконатися, що модель вам підходить не тільки за кратністю, але також діаметром об'єктива – ці параметри вказуються разом.

Де купити оптичний приціл?

Пошук та придбання оптичного прицілу в Україні для полювання чи бойових операцій займе мінімум часу, якщо скористатися послугами нашого спеціалізованого сайту. Будучи прямим партнером торгових марок Vector Optics, Vortex, Victoptics та UTG, ми організуємо продаж товарів для військових за привабливими цінами.

Зручний механізм підбору онлайн дозволить легко знайти найбільш вдалу модель для гвинтівки або іншої зброї, а якщо вам потрібна допомога – наші менеджери до ваших послуг з 8.00 до 21.00. Підтвердження покупки займе не більше 5 хвилин, а доставка до Києва, Харкова, Дніпра, Одеси, Запоріжжя та інших міст буде виконана надійним перевізником у найкоротші терміни. У комплектацію обов'язково входять інструкція та офіційна гарантія виробника

Вгору