Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Готовий до всього
Графік роботи:

Будні: 9:30–18:30

Сб. Нд: 10:30–17:30

0
Мій кошик

Армійські ножі

Армійські ножі – це спеціальні інструменти, розроблені для використання у військових цілях, а також для самозахисту та виживання. Вони відрізняються високою міцністю, надійністю та універсальністю застосування. Широко використовуються в армії, спецпідрозділах, а також активно застосовуються мандрівниками, мисливцями та туристами.

Військовий ніж – це не просто холодна зброя, а універсальний інструмент, призначений для виконання різних завдань у польових умовах. Він може використовуватися для:

 • Різання: перерізання строп, тросів, гілок, паперу, їжі.
 • Проколювання: роблять отвори в різних матеріалах.
 • Стругання: зачищення деревини, підготовка тріски для розпалювання.
 •  Пиляння: розпилювання невеликих гілок, кісток.
 •  Як важіль: для розтискання предметів, відкриття консервів.
 •  Самозахисту: у крайніх випадках для захисту від супротивника.

Вид ножів для військових

Існує безліч видів армійських ножів, кожен з яких має свої особливості та технічні характеристики. Серед цієї множини можна виділити три найбільш загальні групи таких клинків:

Бойовий ніж:

 • Розміри: довжина клинка 15-30 см, товщина 4-6 мм.
 •  Матеріал виготовлення: сталь (440C, 420HC, AUS-8), титан, карбон.
 • Функції: нанесення колюче-ріжучих ударів, самооборона.
 • Особливості: Лезо із зазубринами для різання дроту, пилка на спинці.
 • Додаткові характеристики: покриття антивідблиску і т.д.

Тактичний ніж

 • Розміри: довжина клинка 10-25 см, товщина 3-5 мм.
 • Матеріал виготовлення: Нержавіюча сталь, титан.
 • Функції: Прихований носіння, захист, самооборона, різання, проколювання, стругання, пиляння.
 • Особливості: Ергономічна рукоять, кліпса для кріплення до одягу.
 •  Додаткові характеристики: склобій, стропоріз, пилка

Універсальний ніж

 • Розміри: довжина клинка 10-20 см, товщина 3-6 мм.
 • Матеріал виготовлення: сталь (440C, 420HC, AUS-8), титан.
 • Функції: Самооборона, ударні дії, захист, різання, проколювання, стругання, пиляння.
 •  Особливості: Зазубрена рукоятка для посиленого хвату
 •  Додаткові характеристики: можуть мати додаткові функції.

Розміри ножів можуть змінюватись і не є чітким параметром. Тут користувачеві слід враховувати свої потреби та особливо навички володіння таким предметом. Так при дуже короткій довжині клинка користувач буде наближатися на небезпечно коротку відстань до супротивника. А занадто довгий ніж може обмежувати рухи в малому просторі, також його легше вибити з рук при бойовому зіткненні.

Армійський ніж: на що звернути увагу при покупці

При виборі військового ножа користувач повинен чітко визначити для яких цілей він буде  використовувати ножа і які функції повинні бути головними, а які другорядними.

Ножі можуть мати складну або нескладну конструкцію: складні компактніші і не вимагають піхов, проте вони і менш міцні. У нескладних моделей лезо продовжується до навершя рукояті, що робить загальну конструкцію міцнішою і витривалішою.

Також звертайте увагу на розмір, матеріали виготовлення, наявність додаткових аксесуарів.

 • Матеріал леза: кращими матеріалами є вуглецева сталь, титан і нержавіюча сталь.
 • Рукоятка: повинна забезпечувати зручний та надійний хват, бути виготовленою із міцних матеріалів, таких як шкіра, гума чи пластик.
 • Розмір і вага: вибір залежить від умов використання. Ножі великого розміру забезпечують кращу рубку та обробку, але можуть бути незручними для носіння.
 • Додаткові функції: деякі моделі мають вбудовані інструменти, такі як компаси, кресало, відкривалки, заточування, покриття антивідблиску, склобій, стропоріз, пилка та ін.

Переваги військових ножів перед іншими включають:

 1. Багатофункціональність: більшість військових моделей мають багато функцій, що робить їх універсальними інструментами.
 2. Високу міцність та надійність: виготовлені з високоякісних матеріалів та здатні витримувати великі навантаження.
 3. Компактність: легко поміщаються в кишеню чи чохол, що дозволяє завжди мати їх під рукою.
 4. Довговічність: при правильному догляді служать довгі роки.
 5. Можливість використання як і тактичних, і у побутових ситуаціях.

Можна купити військовий ніж з невеликою гардою або хрестовиною, що зупиняє рух долоні вперед при ударах. Однак зустрічається велика кількість моделей без них. При використанні холодної зброї з упором у долоню відсутність обмежувача не є критичною.

ВАЖЛИВО: Військові ножі відносяться до холодної зброї та їх оборот у деяких країнах обмежений. Перед покупкою необхідно ознайомитись із законодавством України.

Військові ножі: особливості покупки в Україні

При купівлі військових ножів в Україні слід звертати увагу на їхню класифікацію та відповідність законодавству. Деякі види можуть бути обмежені або вимагати спеціального дозволу на придбання, оскільки можуть належати до категорії «холодна зброя».

Однак у сьогоднішніх умовах ведення бойових дій в Україні ринок таких клинків, які не потрапляють у категорію холодної зброї більш ніж широкий. Купівля в перевірених магазинах з ліцензією на торгівлю такими товарами забезпечує якість і законність продукту, що купується.

Військові ножі є надійними і багатофункціональними інструментами, які можуть бути корисні як у військових цілях, так і в повсякденному житті для самозахисту та виживання в екстремальних умовах. При виборі та купівлі важливо враховувати його характеристики, якість та відповідність законодавству.

Купити якісний армійський ніж для військового в онлайн-військторгу ORKOV.NET

Ви вже зробили свій вибір або тільки розглядаєте варіанти та моделі для покупки ножа в Києві – тоді звертайтеся в магазині ORKOV.NET. Тут ви зможете купити армійський ніж за чудовою ціною в Україні.

Магазин працює в онлайн та офлайн режимі. Вся інформація та каталог товарів з актуальними цінами та наявністю представлена на сайті магазину. Своє замовлення ви можете зробити на сайті або, перебуваючи в Києві, прийти в офлайн магазин на вулиці Олени Теліги, 25 і вибрати модель, що сподобалася.

Співробітники магазину дадуть відповіді на всі ваші запитання щодо будь-якого товару, який вас цікавить, оформлять замовлення з обраною вами формою доставки та оплати в потрібну точку України в день замовлення.

 

Немає товарів

Вгору