Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Готовий до всього
Графік роботи:

Будні: 9:30–18:30

Сб. Нд: 10:30–17:30

0
Мій кошик

Потиличники для прикладів

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Потиличники для прикладів на зброю - це пристрої, які встановлюються на приклад зброї для зменшення віддачі, покращення прилягання та зниження шуму пострілу. Вони виготовляються з різних матеріалів, таких як гума, пластик, дерево та метал.

Такі пристрої можуть бути знімними або незнімними. Знімні зазвичай кріпляться до прикладу за допомогою гвинтів або клямок. Незнімні інтегровані у конструкцію прикладу.

 

Навіщо потрібен потиличник прикладу

Потиличник для прикладу – це простий та ефективний спосіб покращити характеристики зброї. Є популярним аксесуаром для зброї та використовується стрілками всіх рівнів підготовки, від новачків до професіоналів.

Дані аксесуари бувають різних розмірів та форм. Вони можуть бути плоскими, опуклими, увігнутими або мати іншу форму. Вибір потиличника залежить від індивідуальних особливостей стрільця та типу зброї.

Основні функції та переваги використання такого обвысу на стрілецькій зброї:

 1. Зменшення віддачі. Значно поглинають енергію віддачі, що робить стрілянину більш комфортною та допомагає зменшити втому стрілка;

 2. Поліпшення прикладистості. Допомагають стрілку щільніше притиснути приклад до плеча, і точніше прицілюватися;

 3. Зниження шуму пострілу. Допомагають знизити рівень шуму пострілу, що робить стрільбу більш безпечною для стрільця та оточуючих.

Крім стандартних моделей багато виробників обвісу пропонують регульовані потиличники. Це моделі, які можна регулювати за висотою, кутом нахилу та довжиною, що дозволяє стрілку налаштувати аксесуар під себе.

Регулювання такої моделі повинно проводитись відповідно до індивідуальних особливостей стрільця та типу зброї. Для початку рекомендується встановити потиличник у середнє положення за висотою та кутом нахилу. Потім стрілку необхідно зробити кілька пострілів і перевірити, наскільки комфортно він почувається. Якщо необхідно, аксесуар можна налаштувати відповідно до отриманих результатів.

Поради щодо вибору потиличника на приклад

Вибір потиличника на приклад – це важливий крок для покращення характеристик зброї та комфорту стрільби. Вибраний варіант має бути максимально зручним для вас при повсякденному використанні, в одиночному або автоматичному режимі стрільби.

Цей аксесуар має ряд своїх характеристик, з якими необхідно ознайомитись потенційному користувачеві, а саме:

 • Матеріал. Виготовляються з різних матеріалів, включаючи гуму, пластик, дерево та метал. Найбільш популярними є моделі з гуми, які забезпечують хорошу амортизацію та комфорт при приляганні;

 • Форма. Бувають плоскими, опуклими, увігнутими та інших форм. Плоскі забезпечують хорошу посадку приклада на плечі, опуклі допомагають зменшити віддачу, увігнуті допомагають зменшити навантаження на плече;

 • Розмір. Бувають різних розмірів. Розмір повинен відповідати розміру приклада та плечу стрілка;

 • Опції. Крім основних функцій, таких як зменшення віддачі та покращення прикладистості, деякі моделі також мають додаткові функції, такі як зниження шуму пострілу або захист прикладу від пошкоджень.

Виходячи з описаних вище факторів, при виборі такого аксесуару для своєї зброї ми рекомендуємо вам:

 1. Вивчити різні типи виробу та їх характеристики;

 2. Враховувати тип зброї. Наприклад, такий аксесуар для гвинтівок зазвичай довші, ніж для пістолетів;

 3. Спробувати кілька різних моделей, щоб знайти ту, яка вам найбільше підходить;

 4. Порадитися з досвідченим стрільцем або продавцем зброї та обважування. Це ви можете зробити в нашому магазині ORKOV.NET.

Купити потиличник для прикладу на сайті ORKOV.NET

Ви вивчаєте ринок військових аксесуарів та обвісу і хочете купити потиличник на приклад за найкращими цінами в Україні, тоді вам варто звернутись в онлайн-військторг ORKOV.NET.

Магазин працює в онлайн та офлайн режимі 7 днів на тиждень, відправки замовлень здійснюються щодня. Ми із задоволенням проконсультуємо з усіх питань, що у вас виникли, а в офлайн магазині в Києві (вул. Олени Теліги, 25) ми встановимо вам будь-який придбаний аксесуар на місці.

У нас ви зможете купити стандартні та регульовані потиличники прикладу оригінальної якості, у широкому асортименті, зі складу в Україні.

 • Бренди: Magpul, UTG

 • Модель зброї: АК, AR-15, AR-10, універсальні

 • Матеріал виготовлення: гума, що амортизує, тверда гума.

Магазин регулярно поповнює свій асортимент, щоб кожен воїн, який до нас звернувся, зміг знайти саме той аксесуар / обвіс, який буде відповідати всім його запитам і за якістю, і за вартістю.

 

Вгору