Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Готовий до всього
Графік роботи:

Будні: 9:30–18:30

Сб. Нд: 10:30–17:30

0
Мій кошик

Лазерні приціли (цілевказівники)

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Крім майстерності стрільця та якісної зброї для успішної стрільби по статичним та динамічним мішеням потрібно точне наведення, і для цього варто купити лазерний цілевказівник. Цей пристрій формує на вибраній цілі світлову пляму завдяки вбудованому лазеру і дозволяє досягти високої точності при стрільбі з пістолетів, карабінів різних конфігурацій.

Лазерні покажчики (ЛЦВ) відрізняються компактністю та малою вагою. Візуально це циліндри з блоком живленням та кріпленням (зараз найчастіше використовується база Picatinny). Переважно їх застосовують для нейтралізації мішеней на близьких (іноді середніх) відстанях, причому як замість механічного прицілу, а й разом із. Комбінований варіант дозволяє досягти максимальної точності і відкривати вогонь навскидку. 

Навіщо використовуються лазерні цілевказівники

Прилади, здатні генерувати лазерні промені в інфрачервоному чи видимому діапазоні спектра, користуються у стрілків популярністю. З їхньою допомогою вдається мінімізувати ймовірність промаху при ураженні цілей на відстані 25-100 метрів (залежно від типу зброї). При невеликій дистанції траєкторія переміщення кулі практично не змінюється під впливом гравітації, відповідно, яскрава точка, що відображається на мішені, і буде місцем влучення.

Лазерний вказівник дозволяє:

 • виконувати стрільбу без застосування окуляра, якщо використовується разом із прицілом;

 • спростити відстеження цілей, що рухаються;

 • зменшити витрати часу на прицілювання;

 • досягти хорошої точності при виконанні швидкої стрільби

Однією з умов успішного застосування ЛЦВ є вибір правильного місця фіксації. В ідеалі закріплювати прилад потрібно якомога ближче до осі ствола (над або під ним), проте за наявності великої кількості додаткового обладнання допускається бічне розташування.

Який лазерний приціл обрати: види ЛЦВ

Основним критерієм класифікації є колір напівпровідникових діодів, якими оснащуються лазерні цілевказівники. Він визначається довжиною хвилі і буває:

 • червоним – приціли даного відтінку найпопулярніші, найкраще показують себе при здійсненні нічної стрільби;

 • зеленим – найбільш комфортні для очей, підходять для стрільби у світлий час доби;

 • помаранчевим – застосовуються в основному за необхідності ураження цілей на пересіченій місцевості;

 • синім – такі ЛЦВ використовуються рідко.

Також можна придбати інфрачервоний лазерний вказівник для комплектації ПНБ, зокрема нічних прицілів. Їхнім головним плюсом є непомітність сторонньому оку, що забезпечує маскування стрілка.

Рішення, який лазерний цілеуказатель обрати, залежатиме від умов стрільби (час доби, місцевість) і характеристик зброї, що використовується. Окремо варто приділити увагу підбору кріплення та здатності пристрою витримувати віддачу, температурні перепади та експлуатацію за підвищеної вологості.

Купити лазерний вказівник в Україні з доставкою та гарантією якості

У сучасних реаліях зброя і додаткове обладнання до неї необхідні воїнам швидко, при цьому важливо бути впевненими в надійності і зручності спорядження. ORKOV.NET – інтернет-магазин, який гарантує клієнтам:

 1. Привабливу вартість продукції з допомогою здійснення прямих поставок від виробників.

 2. Висока якість ЛЦВ. У нас в каталозі представлені розробки Vector Optics та Holosun, якими користуються військові провідних армій світу.

 3. Оперативність виконання замовлень. Ви можете придбати лазерні приціли з доставкою до Києва, Дніпра та інших міст України та відстежувати переміщення товару за номером ТТН.

 4. Консультативна допомога. Наші менеджери дадуть відповідь на будь-які питання і підкажуть, який лазерний приціл буде найкращим у вашому випадку.

 5. Можливість підібрати безліч інших елементів військового екіпірування. В одному місці замовляти зброю, приціли та аксесуари набагато швидше та зручніше.

Вгору