Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Готовий до всього
Графік роботи:

Будні: 9:30–18:30

Сб. Нд: 10:30–17:30

0
Мій кошик

Лазерні далекоміри військові

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Лазерні військові далекоміри - це оптичні прилади, призначені для визначення відстані до цілі за допомогою лазерного променя. Вони широко використовуються у військовій сфері, у тому числі в артилерії, авіації, розвідці та інших областях.

Навіщо потрібен військовий лазер-далекомір

Даний прилад необхідний для визначення відстані до цілі за допомогою лазерного променя, є важливими інструментами для військових, дозволяючи їм більш точно вражати цілі та приймати обґрунтовані і зважені рішення.

Лазерний промінь, що випромінюється далекомірним пристроєм, відбивається від цілі і повертається до далекоміра. Швидкість світла відома, тому, вимірюючи час, протягом якого промінь проходить до цілі і назад, можна обчислити відстань до цілі.

 Основними областями застосування цього виробу у військових діях є:

 • Стрільба. Використовується для визначення відстані до цілі при стрільбі. Забезпечує більш точне прицілювання та ураження;

 • Розвідка. Використовується для оцінки дальності до цілей розвідки. Це дозволяє військовим отримувати інформацію про місцезнаходження та відстань до цілей;

 • Керування вогнем. Використовується для визначення висоти цілей для керування вогнем. Забезпечує точність напрямку вогню по цілям;

 • Наведення ракет та інших боєприпасів. Використовується для наведення ракет та інших боєприпасів. Забезпечує точне ураження цілі;

 • Обчислення швидкості цілей. Використовуються для обчислення швидкості цілей. Це дозволяє оцінювати погрози від цілі.

Лазерні далекоміри для військових мають ряд переваг перед іншими типами далекомірів, такими як оптичні та інфрачервоні. Вони точніші, мають більший діапазон вимірювання та працюють у будь-яких погодних умовах.

Військовий лазерний далекомір: як вибрати найкращий

Прилад відрізняється високою точністю та надійністю. Він може вимірювати відстань до цілей на відстані до кількох кілометрів. Далекомір може бути оснащений різними додатковими функціями, такими як балістичний обчислювач, кутомір і термодатчик.

При виборі військового лазерного далекоміра необхідно звертати увагу на такі фактори:

 • Точність. Точність виміру відстані до цілі одна із найважливіших характеристик приладу. Для військових рекомендується вибирати далекоміри з точністю виміру від 1 до 10 міліметрів на 1000 метрів;

 • Дальність. Дальність вимірювання, тобто максимальна відстань, до якої далекомір може вимірювати відстані, є важливою характеристикою при стрільбі та розвідці. Для військових рекомендується вибирати далекомір з дальністю виміру від кількох сотень метрів до кількох кілометрів;

 • Робота у будь-яких погодних умовах. Робота в дощ, сніг, туман, бруд, сильний вітер та інше. Тому при виборі далекоміра переконайтеся, що він має захист від впливу навколишнього середовища;

 • Додаткові функції. Наявність додаткових функцій, які розширюють можливості. До таких функцій можуть належати:

 1. Балістичний обчислювач, який допомагає розрахувати необхідні поправочні коефіцієнти для стрільби на великі відстані;

 2. Кутомір, який дозволяє вимірювати кути напряму та піднесення;

 3. Термодатчик, який дозволяє вимірювати температуру повітря, що може вплинути на точність вимірювання відстані.

Крім технічних характеристик необхідно враховувати також і призначення: для яких цілей ви використовуватимете далекомір? Якщо ви збираєтеся використовувати його для стрільби, вам знадобиться далекомір з високою точністю та дальністю вимірювання. Якщо ви збираєтеся використовувати його для розвідки, вам краще обрати далекомір з додатковими функціями, наведеними вище.

Також зверніть увагу на вагу і розмір приладу, що вибирається. Військовому далекоміру необхідно бути компактним і легким, для зручності переміщення та носіння із собою.

Лазерні далекоміри в каталозі онлайн-військторгу ORKOV.NE

Якщо ви не впевнені, який далекомір вибрати саме вам, проконсультуйтеся з експертом, який допоможе підібрати потрібний варіант. Для цього звертайтесь до онлайн-магазину ORKOV.NET!

Ми допоможемо вам розібратися у величезному асортименті лазерних військових далекомірів, представлених на ринку України, та придбати оптимальну модель з необхідними характеристиками та в межах вашого бюджету.

Також ви можете прийти в офлайн магазин у Києві та оглянути, випробувати і купити прилад на місці.

Повний каталог з актуальною інформацією про наявність товару на складі та з актуальною вартістю ви знайдете на сайті магазину. Каталог військової техніки регулярно поповнюється новинками ринку з інноваційними розробками в області далекомірів та інших оптичних приладів.

Звернувшись в онлайн-військторг ORKOV.NET ви можете бути на 100% впевнені в якості та надійності придбаного у нас товару, а також у максимальній швидкості виконання вашого замовлення.

Вгору