https://youtu.be/x00rWA2hAjc 

У цьому відео ми ретельно оглядаємо гвинтівку Springfield Saint .223, яка була приймала участь у бойових діях протягом 15 місяців. Гвинтівка вистрілила понад 6000 пострілів, з яких більше 4000 були бойовими. 
Ми оглянемо ствол і затворну групу за допомогою бароскопу, щоб побачити, у якому вони стані після такого важкого використання. Ми також запитаємо у власника гвинтівки, спецпризначенця зі славетного  українського підрозділу, про режим експлуатації цієї гвинтівки та думки про використання коліматора Holosun HS510c в парі з магніфером Holosun HM3X.

З цього відео ми дізнаємось, чи задоволений її надійністю та точністю власник, та чи буде її рекомендувати іншим військовим та правоохоронцям, та цівільним.

Також ми подивимось на комбо коліматор Holosun HS510c і магніфер Holosun HM3X . 
Чи задоволений власник гвинтівки цим комбо і чи було це цінним активом під час бойових дій?
Також ми поговоримо про магазини Magpul, MFT (Mission First Tactical) для 223 калибру та узнаємо думку військового про них.

Ми сподіваємося, що цей відео огляд буде корисним для тих, хто розглядає можливість придбання гвинтівки Springfield Saint .223 або коліматора Holosun HS510c і магніфера Holosun HM3X. 
За лаштунками ми дізнаємось думку збройового майстра щодо порівняння цієї гвинтівки з іншими, такими як Anderson Ar-15, Andro Arms AR-15, Voodoo Witch Doctor.