Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Готовий до всього
Графік роботи:

Будні: 9:30–18:30

Сб. Нд: 10:30–17:30

0
Мій кошик

Каталог товарів бренду ESS

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Заснована у 1998 році компанія ESS (Eye Safety Systems, Inc.) створює передові системи захисту очей для військових, правоохоронних органів, пожежно-рятувальних служб та стрілецького спорту. ESS є єдиним авторизованим постачальником окулярів для Корпусу морської піхоти США, провідним постачальником для всіх інших підрозділів Міністерства оборони США та продається більш ніж у 100 країнах. ESS з гордістю пропонує свої продукти з безпрецедентними програмами підтримки й кращим в галузі обслуговуванням клієнтів.

ESS зі штаб-квартирою в Хейлі, штат Айдахо, є дочірньою компанією, яка знаходиться у повній власності Oakley, Inc. Її американський завод, сертифікований за стандартом ISO 9001: 2015, розташований у Футхілл-Ранч, Каліфорнія, як спеціалізована філія підприємства Oakley.

Місія ESS: Пристрасть, наповнена боргом
Наша непохитна пристрасть в ESS – створювати найміцніші окуляри у світі. Не тому, що це наша робота, а тому, що це наш обов'язок. Обов'язок, натхненний тими, кому ми служимо: військовослужбовцями, рятувальниками та іншими повсякденними героями. Ті, хто покладається на ESS, не можуть погодитися на менше, тому ми не можемо. Ми пропонуємо стильний дизайн і чудову посадку, форму та функціональність, щоб наші вимогливі клієнти могли залишатися в безпеці та бути сміливими: на роботі чи поза роботою, поза ризиком та у пригодах.

Інновації ESS народжуються з постійного зворотного зв'язку з елітними воїнами. Ми аналізуємо їхні проблеми, а потім закочуємо рукави, щоб створити реальні рішення, які працюють у найважчих умовах. Кінцевим результатом став перевірений у боях професійні окуляри з рекордною продуктивністю в найнесприятливіших умовах. Уся лінійка балістичних окулярів ESS розроблена відповідно до найсуворіших військових специфікацій США та ANSI Z87.1-2015 або перевершує їх.

Розгорнути
Вгору