Графік роботи:

Будні: 8:00–21:00

Сб. Нд: 8:00–21:00

0
Мій кошик
Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння

EARMOR

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Бренд EARMOR https://earmor.com/

Походить від OPSMEN Co., Ltd. Його популярні серії — це різноманітні електронні тактичні гарнітури, які налічують понад 30 міжнародних агентів. Брав участь у міжнародних виставках, таких як SHOT Show і MILIPOL PARIS. Команда внутрішньої професійної оптичної та акустичної лабораторії розробляє нові технології та інновації, а також забезпечує чудове післяпродажне обслуговування кожному клієнту, який купує продукцію EARMOR.

OPSMEN було засновано в 2016 році з науково-дослідного відділу з більш ніж 10-річним досвідом розробки. OPSMEN має чудову оптичну та акустичну лабораторію та автоматизовану виробничу лінію в Китаї, продукцію, включаючи наші найкращі у своєму класі електронні засоби захисту слуху, навушники, беруші та систему бойового зв’язку, ліхтарі для зброї та тактичну систему освітлення. Широка лінійка продуктів компанії використовується працівниками в усьому світі на багатьох ринках, включаючи правоохоронні підрозділи, армію, спортивну стрільбу, полювання, пожежну службу, будівельну промисловість і гірничодобувну промисловість. Ми передбачаємо та швидко реагуємо на проблеми, можливості та потреби наших клієнтів. Простіше кажучи, ми прагнемо зробити наших клієнтів задоволеними, уважно прислухаючись до їхніх потреб, пропонуючи високоякісні продукти та підтримуючи їх безпрецедентними послугами підтримки в галузі. Це наша фундаментальна цінність. Незалежно від того, тестуємо ми обладнання чи консультуємо клієнта щодо того, як впоратися з небезпечною ситуацією, ми діємо з непохитною чесністю, професіоналізмом і найвищим рівнем етичної поведінки. Без чесності ніщо інше не має значення для OPSMEN.
Наше бачення
Ми прагнемо бути надійним лідером у галузі безпечних продуктів.
Наше завдання
Щоб кожен користувався нашими найнадійнішими та комфортними продуктами для захисту свого життя та здоров’я.
Наша цінність
Орієнтація на клієнта, бути практичним і реалістичним, чесність, прагнення до досконалості, різноманітність і командна робота

 

Розгорнути
Вгору