Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Готовий до всього
Графік роботи:

Будні: 9:30–18:30

Сб. Нд: 10:30–17:30

0
Мій кошик

Каталог товарів бренду Vector Optics

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Vector Optics відомий як провідний бренд оптики у Китаї. У перші дні свого створення Vector Optics називалася Sunclear.
У 2005 році Сюшен Шень (далі коротко Стівен), засновник Vector Optics, який працював на той час у шведській компанії, захопився спортивною стріляниною та рефлекторами. На той час у Китаї існувало багато заводів із виробництва прицілів, проте прицілів китайських брендів було мало або взагалі не було. Він вирішив, що якщо Китай може виробляти ракети та супутники, то Китай, безумовно, може виробляти і якісну оптику. Тому Стівен почав продавати приціли у вільний час протягом наступних двох років.
У 2007 році Стівен почав працювати повний робочий день в оптичній галузі та заснував компанію Sunclear Vector Optics. Спочатку компанія та бренд називалися Sunclear. Саме американський партнер запропонував використовувати «Vector Optics» як торгову марку. «Vector» це абстракція, яка має відчуття простору та напрямки, та відповідає сприйняттю споживачів оптики.
З того часу Sunclear офіційно змінила свій бренд на Vector Optics® і використовується досі.
У 2009 році, через два роки після заснування компанії, Vector Optics набула деякої популярності на ринках полювання та тактики.
Тепер, у 2020 році, продукція VE експортується до більш ніж 80 країн і отримала визнання широкого загалу споживачів.
Як піонер цієї галузі в Китаї, Vector Optics прагне постачати кращі оптичні приціли в Китаї і навіть у світі, руйнуючи загальноприйняту концепцію «Зроблено в Китаї», яка асоціюється з дешевою або низькоякісною продукцією.
Слоган компанії: «Будьте в безпеці, отримуйте задоволення»

Розгорнути
Вгору