Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Готовий до всього
Графік роботи:

Будні: 9:30–18:30

Сб. Нд: 10:30–17:30

0
Мій кошик

Каталог товарів бренду Holosun

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Виробництвом коліматорних прицілів займаються сьогодні багато компаній. Продукція кожної з них має свої особливості та переваги. Але на загальному фоні вигідно виділяються вироби під торговою маркою Holosun, які представлені на ринку в досить широкому асортименті. Приціли цього виробника характеризуються не тільки своєю високою якістю та приголомшливою надійністю. Тішить демократична ціна, яка робить будь-яку покупку абсолютно незатратною для бюджету.

Історія бренду та його гарантії

Компанія Holosun Technologies розпочала свою діяльність у 2013 році. Офіс виробника знаходиться у Південній Флориді (США). При виготовленні коліматорних прицілів активно задіяні новітні технології та інноваційні галузеві розробки. Це дає можливість отримувати продукцію, яка повною мірою відповідає навіть найсуворішим вимогам. Причому не лише любителів та спортивних стрільців, а й професійних військових.

Ведеться активна робота з удосконалення виробничих технологій. Оптика бренду дозволяє не лише захоплювати ціль у найкоротші терміни, але й забезпечує максимально точне ведення стрілянини. Тішить і універсальність цієї продукції. Адже подібна оптика оптимально взаємодіє з прицілами різних марок і моделей.

Але це не все. Вся продукція виробника має цілком демократичний цінник, а дозволити собі таку покупку може кожен охочий. Гарантія заслуговує на окрему згадку. Вона довічна. І куплений сьогодні коліматорний приціл не підведе свого власника навіть через багато років.

Серії прицілів та їх особливості

Приціли цієї марки представлені двома серіями:

Classic – вироби з алюмінієвого сплаву з покращеними характеристиками міцності. Такі приціли характеризуються своєю простотою, універсальністю, надійністю та безпроблемним використанням у будь-якій ситуації;

Elite - інноваційна серія з покращеними експлуатаційними характеристиками. Нові світлодіоди забезпечують більш ефективну стрілянину, зелена марка відповідає за екстремальну видимість, а титановий корпус гарантує надійний опір будь-яким зовнішнім впливам.

Продукція HOLOSUN та її переваги

Вибираючи приціл, слід пам'ятати про такі переваги виробів цього бренду:

  • Цифровий контроль інтенсивності підсвічування;
  • Використання під час виготовлення сплавів підвищеної міцності;
  • Установка оптичного скла бездефектного типу;
  • Застосування різних складів, що просвітлюють;
  • Комфортна сумісність із будь-якими модулями нічного бачення;
  • Максимально економне споживання енергії елементів живлення;
  • Забезпечення живлення підсвічування за рахунок сонячної енергії;
  • використання безпечних джерел лазерного випромінювання;
  • Найбільш прогресивні технології підсвічування;
  • Реалізовані за рахунок датчика переміщення опції auto-on та auto-off.

Holosun – універсальні коліматорні приціли з практично необмеженими можливостями. Продукція бренду успішно пройшла перевірку часом та демонструє свою корисність та ефективність незалежно від навколишніх умов.

 

Розгорнути
Вгору