Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Готовий до всього
Графік роботи:

Будні: 9:30–18:30

Сб. Нд: 10:30–17:30

0
Мій кошик

Каталог товарів бренду Strike Industries

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Компанія Strike Industries, заснована у 2011 році, займається виробництвом аксесуарів для вогнепальної зброї та складається із затятих стрільців з AR15 та пістолетів. Хоча вже існує багато феноменальних компаній, що виробляють вогнепальну зброю та аксесуари, ми відчуваємо, що ще є області, які не були досліджені та ідеї, які не були реалізовані. Оскільки платформа AR15 настільки універсальна, існує майже безліч варіантів і конструкцій, які можуть бути створені.

Наші продукти розроблені активними стрілками для активних стрільців, і ми розробляємо та виробляємо їх з урахуванням цих ідеалів. Простіше кажучи, ми не стали б проєктувати й виробляти продукт, який особисто не будемо використовувати в польових умовах.

Генеральний директор Strike Industries родом з ВМС США як головний оператор бойових авіаційних систем / спеціаліст з бойових дій екіпажу вертольота SH / HH-60 і володіє реальними знаннями про стрілецьку зброю і тактичні застосування, починаючи від спецпідрозділів до бойових пошуково-рятувальних операцій.

Ми пройшли довгий шлях з 2011 року та стали провідним постачальником вогнепальної зброї. Успіх Strike Industries багато в чому обумовлений лояльністю її клієнтів та кінцевих користувачів. Strike Industries прагне забезпечити продукти та обслуговування клієнтів на найвищому рівні. Ми прагнемо постійно пропонувати інноваційні рішення для стрілецької зброї.

Вдар сильно. Бий швидко! - слоган Strike Industries!
Дякуємо всім за вашу підтримку і за те, що робите спільноту вогнепальної зброї кращою.

Розгорнути
Вгору