Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Готовий до всього
Графік роботи:

Будні: 9:30–18:30

Сб. Нд: 10:30–17:30

0
Мій кошик

Каталог товарів бренду Magpul

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Американська компанія Magpul відома у всьому світі розробками аксесуарів для зброї та тактичними розробками та унікальними тренувальними курсами для військових та «силовиків».

Компанія була заснована в 1999 році насамперед з метою розробки та виробництва пристроїв для швидкого перезаряджання зброї.

Пізніше було запущено лінію різноманітних аксесуарів для гвинтівок, а також самих гвинтівок, найбільш відомі з яких – Magpul Masada. Наразі компанія розробляє аксесуари для армії США та збройних сил НАТО на платформах M16 та AR-15. Кілька років тому компанія мала досвід розробки карабіна Magpul PDR — особистої зброї для захисту операторів військової техніки. Але проект не пішов до серії, оскільки військові від нього відмовилися.
Magpul згодом дедалі більше розширювала свою діяльність і, в результаті, було відкрито дочірні компанії — Magpul PTS та Magpul Dynamics.

Magpul PTS продовжила збройові розробки, але це була вже не вогнепальна зброя, а страйкбольна. І згодом з'явилася версія карабіна Magpul PDR, яку зараз активно використовує страйкбол. Також компанія займається екіпіруванням та розробкою аксесуарів. Зброя для страйкболу та елементи екіпірування компанії Magpul були використані на зйомках фільму "Трансформери 3: Темна сторона Місяця".

Дочірня компанія Magpul Dynamics сконцентрувала свою увагу на випуску навчальних матеріалів, вони знімають навчальні відео на різні теми, наприклад зі стрільби зі снайперських гвинтівок або по поводженню з помпою.

Особливість товарів Magpul – простота та інтуїтивність у їх використанні за наявності ефективних інноваційних розробок.

Розгорнути
Вгору