Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Готовий до всього
Графік роботи:

Будні: 9:30–18:30

Сб. Нд: 10:30–17:30

0
Мій кошик

Каталог товарів бренду FAB Defence

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Бренд Fab Defense - це один із найвідоміших у світі брендів на ринку тюнінгу зброї. Ізраїльська компанія вже більше 50 років випускає вироби для тюнінгу зброї під різні завдання: від військових до цивільних. Найбільшим покупцем фірми Фаб Дефенс є Ізраїльська армія та поліція. Більшість виробів розробляється під їхні вимоги та завдання.

Компанія Fab Defense постійно розвивається і на сьогоднішній день може запропонувати великий вибір тюнінгу для різної зброї (АК, Сайга, Вепр, РПК, МP5, MP7, AR-15, Mosberg та ін.) від виробників з різних країн.

Завдяки використанню виробів Fab Defense суттєво покращується ергономіка зброї та її функціональність. Більшість виробів виконано з ударостійкого полімеру, який суттєво знижує вагу зброї. І що важливо для громадянського ринку, товари Фаб Дефенс легко встановлюються, не треба звертатися до спеціалізованих майстерень.

На ринку України особливу популярність мають телескопічні приклади FAB Defense, які можна купити за доступною ціною і отримати значно функціональнішу зброю, ніж зброя зі штатним прикладом.

Також вироби Fab Defense користуються особливою популярністю серед стрільців із практичної стрільби. Для них важливо при тюнінгу зброї отримати не тільки зручну функціональну зброю, але й максимально легку.

Розгорнути
Вгору