Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Готовий до всього
Графік роботи:

Будні: 9:30–18:30

Сб. Нд: 10:30–17:30

0
Мій кошик

Каталог товарів бренду Condor

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

З моменту свого заснування в 1980-х роках Condor Outdoor Products була зосереджена на постачанні якісного спорядження для відпочинку на природі за цінами нижче ринкових. Спенсер Тієн, засновник компанії, дуже пишався тим, що будував довічні відносини з армійсько-морським флотом. Ці відносини є основою Condor сьогодні.

У міру того, як світ розвивався, після трагічних і жахливих терактів 11 вересня, попит на функціональне тактичне спорядження ставав все більш поширеним. Condor була однією з перших компаній, яка увійшла в сектор тактичного спорядження, щоб задовольнити потреби ринку, що постійно змінюється.

У 2002 році перший продемонстрований продукт Condor, 3-денний набор для нападу, миттєво став хітом їх клієнтської бази та очолив еволюцію її продуктової лінії. З цього моменту команда інженерів Condor почала розробляти різноманітні сумки, рюкзаки, тактичні жилети, функціональні сумки та лінію тактичного одягу ---- відповідаючи потребам військовослужбовців та правоохоронних органів, служб швидкого реагування та спеціалістів з безпеки по всьому світу. . Компанія швидко отримала визнання завдяки широкому асортименту якісного, доступного спорядження та одягу.

У 2016 році компанія Condor запустила лінійку продуктів Condor Elite, щоб запропонувати функціональне спорядження, виготовлене з компонентів преміум-класу, для забезпечення потреб працівників правоохоронних органів і безпеки, які реагують на кризові ситуації в міських умовах по всьому світу. Condor співпрацює з Covered Six Security Academy, провідним фахівцем у галузі безпеки в країні, щоб розробити цю лінійку продуктів, що є вищою, що містить передові інновації, стиль і довговічність. Condor Elite здобув миттєвий успіх на ринку.

Лінійки продуктів Condor постійно перевіряються професіоналами, щоб забезпечити точність, якість та довгострокову надійність. Компанія завжди зосереджувала свою увагу на використанні матеріалів преміум-класу в поєднанні з якісною роботою, щоб постачати продукти, які є як надійними, так і надзвичайно функціональними. Вірні знають, що продукція Condor відмінно підійде в найскладніших ситуаціях.

Постійні користувачі компанії зробили Condor Outdoor Products однією з провідних і найвідоміших компаній у тактичній індустрії. Condor дякує за свій успіх і прагне зробити все можливе, щоб продовжувати пропонувати продукти, які відповідають потребам їхніх клієнтів на ринку, що постійно розвивається.

Condor також намагатиметься й надалі виконувати свої благодійні цілі. Condor Outdoor Products, а також її голова та генеральний директор Спенсер Тьєн завжди були повністю віддані справі спільноти. У 2020 році, коли наша країна пережила безпрецедентні серйозні виклики та негаразди через вірус COVID-19 та занедбану економіку, Condor пожертвував понад мільйон масок лікарням і правоохоронним органам по всій США. суттєва та корисна частина бізнесу та цілей компанії.

Прихильність Condor Outdoor Products до досконалості, інновацій, сервісу та стилю залишається сильною і буде продовжуватися протягом усіх наступних років.

Розгорнути
Вгору