Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Готовий до всього
Графік роботи:

Будні: 9:30–18:30

Сб. Нд: 10:30–17:30

0
Мій кошик

Каталог товарів бренду BRUNOX

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Продукція BRUNOX® існує вже понад 40 років. Історія цієї компанії характеризується безперервними розробками та дослідницькою діяльністю. Компанія-засновник ЕНВІРО-ХЕМІ АГ, поряд з фірмою з постачання обладнання для очищення стічних вод, керувала відділом хімічної продукції, який завжди був її негласним фаворитом.

У 1976 році була розроблена та випущена на ринок емульсія-перетворювач іржі BRUNOX®. Цей інноваційний продукт був високої якості, але задовольняв не всім вимогам, тому компанія продовжила його поступове вдосконалення.

Прорив стався у 1985 році, коли Бруно Лібергер, дипломований хімік, директор та власник ЕНВІРО-ХЕМІ АГ, зміг представити абсолютну новинку — свій перший, запатентований у Європі продукт, перетворювач іржі та епоксидний ґрунт у зручному аерозольному балончику. Це стало початком для марки BRUNOX® Epoxy®.

У 1994 році спеціально для продукції BRUNOX® було створено акціонерне товариство - BRUNOX АГ, що знаходиться в Ешенбаху, Санкт-Галлен.

У 1995 році асортимент продукції було розширено за рахунок серії засобів профілактики проти виникнення іржі, до якої входять марки BRUNOX Turbo-Spray, BRUNOX LUB & COR і BRUNOX IX-100.

У 1996 році було засновано компанію BRUNOX® Korrosionsschutz ГмбХ в Інгольштадті, Німеччина.

У 1999 році асортимент продукції був доповнений засобом догляду за ножами BRUNOX® Lubri-Food®.

У наступні роки і до сьогодні на ринку було представлено нову продукцію для велосипедів, а також засоби для догляду за зброєю.

За минулі роки продукція BRUNOX за рахунок своєї якості застосовується багатьма компаніями. Ось лише деякі з них: ABB Corporate Research Ltd., BMW AG, FIAT, LEGO, Mercedes DIAMLER CHRYSLER, Philippe Patek S.A, ROLEX Industry S.A. AG

Сьогодні продукція BRUNOX® експортується у більш ніж 50 країн, за продаж відповідає активна та клієнтоорієнтована команда, а сам продукт займає більш ніж заслужене місце на світовому ринку.

Розгорнути
Вгору