Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Готовий до всього
Графік роботи:

Будні: 9:30–18:30

Сб. Нд: 10:30–17:30

0
Мій кошик

Каталог товарів бренду Aimpoint

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

У 1974 році компанія Aimpoint® вперше представила електричний коліматорний приціл з червоною точкою для використання мисливцями й спортивними стрілками. Сьогодні виробам Aimpoint довіряють військові та професійні агенції по всьому світу, і вони продовжують залишатися найкращим вибором для мисливців та професійних стрільців. Починаючи з простого прагнення підвищення точності та швидшого захоплення мети, приціли Aimpoint вже понад 45 років встановлюють стандарт у галузі технологій та інновацій прицілювання з червоною точкою. Прицільна сітка з однією червоною точкою зарекомендувала себе як найшвидший із можливих способів виявлення складних цілей. Приціли Aimpoint були випробувані солдатами та перевірені у бою у найекстремальніших умовах довкілля. Коли червона точка на цілі, ви теж.

Простота використання підвищує рівень довіри. Це генезис стрільби з розплющеними очима — концепція, яка лежить в основі всіх прицілів Aimpoint. Зосередження уваги на цілі, за повного контролю ситуації навколо, практично не залишає права на помилку.
Продукція Aimpoint піддається жорстким випробуванням, включаючи вплив сильної спеки, холоду, фізичного тиску та занурення під воду. Від арктичних температур до пустельного піску — міцність прицілів коліматорів Aimpoint витримує будь-які випробування.

Aimpoint пропонує повну лінійку прицільних рішень преміумкласу для будь-якої платформи зброї. Будь то гвинтівка з поздовжньо-ковзним затвором, дробовик, AR-15, пістолет, дульнозарядний пристрій або лук — в Aimpoint є приціл, який вам потрібний для точного пострілу. Кожна оптика виготовляється вручну у Швеції та калібрується на заводі для мінімального регулювання при першій установці на зброю.

Приціли з червоною точкою Aimpoint практично не мають паралаксу, що означає, що видима точка залишається паралельною каналу ствола вашої зброї незалежно від того, під яким кутом до прицілу знаходиться ваше око. Таким чином, стрілку ніколи не доведеться турбуватися про центрування точки усередині прицілу. Це допомагає швидше та з більшою впевненістю потрапляти з першої спроби.

Термін служби батареї прицілів Aimpoint вимірюється роками. Компанія Aimpoint вперше застосувала діодну схему ACET (Advanced Circuit Efficiency Technology), яка значно знижує витрату заряду батареї та суттєво продовжує термін її служби. Багато продуктів Aimpoint забезпечують від 8 до 10 років безперервної роботи з однією батареєю.

Прицілам з червоною точкою Aimpoint довіряють мисливці, спортивні стрілки, військові та правоохоронці по всьому світу. З 1997 року збройним силам Сполучених Штатів було поставлено понад 2 мільйони прицілів. Сьогодні Aimpoint визнана у всьому світі як найміцніша, найнадійніша та найефективніша електронна прицільна система у світі. Коли ваше життя залежить від вашого обладнання, не погоджуйтесь ні на що менше.

Розгорнути
Вгору