Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Готовий до всього
Графік роботи:

Будні: 9:30–18:30

Сб. Нд: 10:30–17:30

0
Мій кошик

Каталог товарів бренду WBP Rogów

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Wytwórnia Broni Jacek Popiński (WBP) – це незалежна приватна виробнича компанія зі штаб-квартирою у Рогові, Польща. На нашому виробничому підприємстві є повністю обладнаний цех з виготовлення, обслуговування, ремонту та модернізації стрілецької зброї.

Основним напрямком нашої діяльності є виробництво патронів 7,62x39 мм та 5,56x45 мм/.223 Rem. штурмових гвинтівок як у напівавтоматичному, так і повністю автоматичному режимі. Ми обслуговуємо клієнтів з усього світу, включаючи збройні сили, правоохоронні органи, підрядників, служби безпеки та цивільних клієнтів. Наше ноу-хау дозволяє нам проектувати та розробляти власні деталі та аксесуари, які модифікують та покращують платформу AK.

В даний час WBP має понад 80 висококваліфікованих співробітників, включаючи інженерів, дизайнерів, операторів верстатів з ЧПК та збирачів. Ми є єдиним приватним виробником стрілецької зброї у Польщі з такими виробничими, складальними та складськими потужностями.

WBP має ліцензії та сертифікати, необхідні Міністерством внутрішніх справ Польщі для виробництва, зберігання та торгівлі зброєю. Ми також працюємо під егідою Системи внутрішнього контролю та ISO, гарантуючи, що всі наші практики та процедури відповідають найвищим стандартам.

Розгорнути
Вгору