Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Готовий до всього
Графік роботи:

Будні: 9:30–18:30

Сб. Нд: 10:30–17:30

0
Мій кошик

Каталог товарів бренду UTG

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Leapers UTG

Компанія Leapers,Inc. - Власник однойменної торгової марки, яка прославилася високоякісними прицілами для пневматичної зброї. Популярність бренду пояснюється особливою конструкцією виробів, які здатні витримувати специфічну подвійну віддачу посилених рушниць. Компанія виробляє найкращу у своєму класі оптику, і це аж ніяк не перебільшення: за 25 років успішної роботи Leapers, Inc. зуміли досягти результатів, які вражають.

Одна з відмінностей компанії – це добре налагоджений зворотний зв'язок із споживачем продукції. Побажання та ідеї ентузіастів відіграють не останню роль у процесі створення нових продуктів фірми. З самого початку Leapers, Inc. ставили своїм завданням зробити специфічну продукцію доступною не тільки для працівників поліції та спеціальних служб, а й для мисливців, туристів та любителів активного відпочинку. Зараз можна впевнено говорити, що цієї мети досягнуто.

Фірма розташована в Лівонії, Мічіган, США. У 2009 році стартувала кампанія з випуску цілої лінійки продукції із загальною концепцією «Made in USA», щоб нагадати світові про те, що американське виробництво здатне дивувати якістю, інноваціями, адекватним ціноутворенням та грамотною маркетинговою політикою. В результаті налагоджено випуск високоякісної продукції під брендами UTG та Made-In-USA UTG PRO. Центральними концептами бренду UTG стали інновації, якість, цінність для споживача та сервіс.

Розгорнути
Вгору