Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Готовий до всього
Графік роботи:

Будні: 9:30–18:30

Сб. Нд: 10:30–17:30

0
Мій кошик

Каталог товарів бренду Euro Security Products

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Euro Security Products (ESP) — відомий виробник різноманітних пристроїв для професійного використання та особистого захисту. На цей час компанія є одним із найбільших у світі виробником обладнання для поліції та безпеки.

Історія цієї чеської компанії бере свій початок з 1992 року, коли вона була заснована. Через кілька років – у 1996 році, компанія ESP почала випускати широкий асортимент професійної безпеки. Результатом нашої діяльності протягом останніх років стала розробка нових аксесуарів, які становлять собою інтегрований набір засобів індивідуального захисту.Для справжніх професіоналів.

Усі продукти ESP відрізняються витонченим дизайном, сучасним процесом розробки та високою надійністю. Численні патенти, надані компанії, підтверджують унікальність її продукції. Компанія ESP також є гордим власником сертифіката якості ISO 9001.

Понад 90 відсотків продукції експортується в понад 60 країн світу – не тільки в Європу (Німеччина, Італія, Іспанія, Португалія чи Польща), США та Росію, а й у такі далекі країни, як Мексика, Індія, Конго, Китай тощо.

Продукти ESP щодня використовуються різними збройними силами, а також широкою громадськістю.

Розгорнути
Вгору