Шановні військовослужбовці!

Інтернет-магазин ORKOV.NET разом з Оптичною лабораторією "Вектор" пропонує БЕЗКОШТОВНИЙ ремонт пошкоджених в наслідок бойового використання оптичних пристроїв, для всіх силових підрозділів України.

Ви можете принести ваш пристрій за адресою м.Київ, ул. Олени Теліги 25 або надіслати його "Новою поштою" на відділення №36 м.Київ, на ім'я Халдай Павло +380953540555.

Якщо ваш пристрій не можливо відремонтувати, ви можете залишити його в лабораторії та він стане "донором" запчастин для аналогічних пристроїв та допоможе нашим військовим у боротьбі з "орками", а ми зі свого боку надамо вам знижку на купівлю нового пристрою або обвісів зі всього нашого асортименту. 

Лабораторія VOL ремонтує: тепловізори спостереження та приціли, оптичні та коліматорні приціли, біноклі та бінокуляри, ПНБ спостереження та приціли, метеостанції балістичні, підзорні труби, телескопи, монокуляри. 

Для того, щоби ми узяли ваш пристрій у роботу просимо заповнити цю форму. Ця інформація нам потрібна для звітності, бо для забезпечення безкоштовного ремонту оптична лабораторія "Вектор" працює через благодійний фонд. Ремонти пристроїв робляться  виключно для військовослужбовців. Якщо ви не погоджуєтесь надавати дані за формою, ремонт не буде виконано. Дякуємо за розуміння.